Aktualnie jesteś w :

Strona Główna
Spotkanie uczniów klasy IIa z profesorem Szkiełko
szkielko200

Uczniowie naszej klasy realizowali projekt Fundacji Uniwersytetu Dzieci „Lekcje z klasą”. Dzięki otrzymanej z fundacji grze  „Profesor Szkiełko i tropiciele” dzieci bawiąc się wykonywały kolejne zadania. Dotarcie na Wyspę Emocji uczyło rozpoznawać i wyrażać emocje. Zdobycie Archipelagu Dobrych Relacji pomogło im zrozumieć, że każdy z nich jest ważny, ale dopiero wspólne, zgodne działanie stanowi o ich sile i pozwala osiągnąć więcej.

Żeby dotrzeć do Planety Twórczego Myślenia musieli wykazać się kreatywnością. Podejmowane działania rozwijały ciekawość i wyzwalały twórczą ekspresję.  Zdobyte umiejętności pomogą  im w  sprawnym  i odpowiedzialnym  funkcjonowaniu  w społeczeństwie.
opracowanie: Małgorzata Brożek

zobacz galerię...

 

W Dzień Dziecka uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji

„Jak nie czytam, jak czytam” zorganizowanej przez redakcję miesięcznika

„Biblioteka w Szkole”. We wspólnym czytaniu  wzięło udział 218 uczniów z Zespołu

Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy.