Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Projekty Projekt Szkoła Współpracy
Projekt Szkoła Współpracy

szkola wspolpracy logo copy

Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Brzeźnicy bierze udział w projekcie systemowym współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, a którego pełna nazwa brzmi: "Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły".

Czas trwania projektu: od 18 października 2013 r. do 28 lutego 2015 r. Liderem projektu jest Ministerstwo Edukacji Narodowej a partnerem Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej (FRDL). Zespół 6 RUN (rodzice, uczniowie, nauczyciele) brał udział w szkoleniach, warsztatach wspólnych i oddzielnych dla poszczególnych grup środowisk szkolnych. Najlepsze efekty współpracy to: SPAW czyli Szkolny Program Aktywnej Współpracy oraz 2 murale, które wykonane wspólnie przez rodziców, uczniów i nauczycieli zdobią ściany naszej szkoły. Mamy nadzieję, że uczestnictwo w projekcie pozwoli wszystkim uczestnikom zrozumieć potrzebę wzmocnienia współpracy, bo ta jest niezbędna do rozwoju ludzi i naszej szkoły jako płaszczyzny wspólnego działania.

Zapraszamy do współpracy i dziękujemy za dotychczasowe działania.

opracowanie:Agnieszka Błach

szkola wspolpracy