Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Artykuły w Archiwum
Warsztaty teatralne w Warszawie
 warsztaty warszawa

6, 7 oraz 8 maja w Szkole Amerykańskiej w Warszawie odbyły  się warsztaty teatralne prowadzone przez organizację ISTA ( International School Theatre Association). Osoby prowadzące zajęcia z uczestnikami to: Pete Benson -  artysta, dramaturg, reżyser teatralny, aktor i technik filmowy  oraz Ian Johnston  - artysta występujący w filmie, telewizji, operze, radiu i kabarecie, prowadzący warsztaty teatralne  na całym świecie.

Warsztaty odbyły  się w języku angielskim i przeznaczone były dla uczniów gimnazjum. Z naszej szkoły w warsztatach wzięło udział 10 uczniów z klas 1 i 2. Zajęcia trwały 2 dni w czasie których uczniowie mogli zapoznać się z różnymi technikami teatralnymi (pantonima, slow motion,  techniki walki aktorskiej) oraz trzeci dzień na ostatnie przygotowania i spektakl teatralny, który razem stworzyliśmy wraz z pomocą Iana i Petea, którzy nauczyli nas wielu rzeczy. Ogólnie było super, jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyjazdu.

opracowanie: Max Adamus

zobacz galerię...