Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Artykuły w Archiwum
BUTTERFLY NA XII POWIATOWYM PRZEGLĄDZIE ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH
p006_1_02_copy_copy

Wadowickie Centrum Kultury po raz 12 zorganizowało Powiatowy Przegląd Zespołów Artystycznych, podczas którego  zaprezentowały się grupy wokalne, muzyczne, taneczne i teatralne.

Jego celem była konfrontacja i ocena dorobku artystycznego zespołów działających w szkołach i placówkach kultury powiatu wadowickiego. Zespół „Butterfly” corocznie uczestniczy w tych prezentacjach, mając na koncie wyróżnienie z 2010r. za taniec „Szalona”.

Tego roku  dziewięcioosobowa grupa zaprezentowała układ  do piosenki zespołu Czarno Czarnych „Nogi”. Byliśmy jednym z 34 zespołów prezentujących się tego dnia na scenie WCK.

Chciałabym podziękować całej grupie-Ani, Ali, Karolinie, Marcelinie, Oli, Kornelii, Gosi, Justynie i Piotrowi za zaangażowanie, pracowitość i wytrwałość. Z  dwudziestu chętnych, którzy zgłosili się do zespołu na początku roku szkolnego, zostało tylko dziewięciu. Myślę, że ta „gromadka” zgodzi się ze mną - było warto.

opracowanie: Dorota Bernaś

zobacz galerię...