Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna „Nauka Bez Granic – Europejski Program Edukacyjny”
„Nauka Bez Granic – Europejski Program Edukacyjny”
warsztaty j ang

 

09.03 i 22.03.2018r. uczniowie naszej szkoły, z racji programu „Nauka Bez Granic – Europejski Program Edukacyjny”, wzięli udział w warsztatach „Symbole Stanów Zjednoczonych” oraz „Legendy i mity amerykańskie”.

 

Odbyły się one w hotelu Brama na ul. Floriańskiej w Krakowie. Zajęcia były prowadzone przez Amerykanina. Hans Egelhoff pochodzi z USA, dzieciństwo spędził w małym miasteczku na północy Milwaukee, Wisconsin a studiował w Irlandii. Uczy języka angielskiego w Krakowie od pięciu lat, wierzy, że zaangażowanie uczniów w dynamiczne zajęcia ma ogromny wpływ na komunikacje i świetną atmosferę na warsztatach językowych. Uczniowie szkolili swoje umiejętności językowe przełamując bariery w mówieniu.

opracowanie: Violetta Grabowska

zobacz galerię...