Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Wizyta w Straży Pożarnej
Wizyta w Straży Pożarnej
straz pozarna

W piątek 11 maja nasze przedszkolaki udały się z wizytą do Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnicy.

Dzieci uczestniczyły w pogadance na temat bezpieczeństwa i uczyły się jak pomóc sobie i innym w sytuacjach zagrażających życiu. Obejrzały każde filmiki edukacyjne, które przypomniały im m.in. numery alarmowe.

Po prelekcji dzieci przeszły na plac przy Bibliotece Publicznej i miały możliwość zobaczyć z bliska wyposażenie wozów strażackich. Niezwykłą atrakcją było wspinanie się do wozu, lanie wody oraz próby uruchomienia syreny.

Dziękujemy naszym STRAŻAKOM za przekazaną wiedzę, poświęcony czas i przygotowane atrakcje.

Więcej zdjęć na stronie: https://www.facebook.com/przedszkolesamorzadowewbrzeznicy/

 

opracowanie: Anna Kowalczyk

zobacz galerię...