Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Ogólnopolska akcja „Jak nie czytam, jak czytam”
Ogólnopolska akcja „Jak nie czytam, jak czytam”
czytamy

8 czerwca 325 uczniów naszej szkoły wzięło udział w ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez czasopismo „Biblioteka w Szkole” , a mającej na celu zachęcenie młodych ludzi do czytania. O godzinie 9:50 wszyscy zebrali się na Rynku w Brzeźnicy.

Wcześniej przygotowano obrysy liter tworzących hasło:

 I Y CZYTAĆ! Poszczególne grupy uczniów zostały kierowane do zajęcia miejsc wewnątrz liter. O godzinie 10:00 wszyscy rozpoczęli czytanie. Po zrobieniu zdjęć uczestnicy przenieśli się w miejsca zacienione, gdyż w tym dniu było bardzo słonecznie i gorąco. Po półgodzinnym czytaniu kolorowym korowodem wróciliśmy do szkoły. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w tej akcji. Do zobaczenia za rok.

Sprawozdanie można zobaczyć, klikając na link

https://czytamy.org/sprawozdanie/2018/7144/Szkola-Podstawowa-im-Jana-Kochanowskiego-w-Brzeznicy


opracowanie: Małgorzata Herzyk, Danuta Tracz

zobacz galerię...