Aktualnie jesteś w :

Strona Główna
Młodzi Aktywiści Prezydencji
MAP

Już drugi rok w naszej szkole z inicjatywy Szkolnego Kółka Europejskiego jest realizowany projekt Młodzi Aktywiści Prezydencji związany z prezydencją Polski w Radzie Unii Europejskiej. W ramach programu zarówno uczniowie jak i nauczyciele przygotowują krótkie prezentacje multimedialne, prezentują i upowszechniają - na poziomie lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym - efekty swoich działań poprzez prezentacje i festiwale internetowe, lokalne wydarzenia i ogólnopolską prezentację, biorą udział w debatach europejskiej na ciekawe i często kontrowersyjne tematy oraz angażują w nią przedstawicieli swoich lokalnych społeczności. W tym roku zespół z Brzeźnicy zdecydował się podjąć problem przestrzegania praw człowieka w Europie. Jednym ze stałych sposobów prezentacji wyników pracy jest blog, na którym już widnieje wiele interesujących materiałów, a dostępny pod adresem:


http://blogiceo.nq.pl/human/
.

koordynator projektu: Zenon Piotrowski